Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Slettemark, Kjartan (1932-2008)
Komposisjon 1963

Olje på lerret
29x34
Signert og datert opp t.h.: Kjartan Slettemark 63

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Komposition, samt signert og påtegnet Konstakademien 1963.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 5 000