Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Skramstad, Ludvig (1855-1912)
Skogstjern

Olje på lerret
82x136
Signert nede t.v.: Ludv. Skramstad

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering