Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Den hengte mannen

Litografi, lysmål
83x61
Signert nede t.v.: Frans Widerberg

Nummerert nede t.h.: 58/100. Påtegnet med tittel nede på arket. 1974.

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 5 000