Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Fangens flukt 1973

Litografi, lysmål
51x67
Signert og datert nede t.v.: Frans Widerberg 73

Nummerert nede t.h.: 48/50. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 3 200