Steen-Johnsen, Søren(1903-1979)
April, Sørkedalen 1962
Olje på lerret
54x67
Signert og datert nede t.h.: Steen-Johnsen -62
Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen.
Kunstnerforbundet, Oslo 1964, kat.nr. 22.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00