Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Steen-Johnsen, Søren (1903-1979)
April, Sørkedalen 1962

Olje på lerret
54x67
Signert og datert nede t.h.: Steen-Johnsen -62

Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1964, kat.nr. 22.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering