Steen-Johnsen, Søren(1903-1979)
Landskap med hus
Olje på plate
33x41
Signert nede t.h.: S.S-J
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 1 500
Olje på plate
33x41
Signert nede t.h.: S.S-J
Vurdering