Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Steen-Johnsen, Søren (1903-1979)
Landskap med hus

Olje på plate
33x41
Signert nede t.h.: S.S-J

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering