Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Allé 1895
Blandingsteknikk på papir, lysmål
28x22
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1895
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 1 700
28x22
Vurdering