Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Allé 1895

Blandingsteknikk på papir, lysmål
28x22
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1895

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering