Jensen, Ulf Valde(1945-)
Komposisjon med figur 1974
Radering, lysmål
42x51
Signert og datert nede t.h.: Ulf Valde Jensen 1974.
Nummerert nede t.v.: 84/85.
Vurdering
NOK 1 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 1 300
Radering, lysmål
42x51
Nummerert nede t.v.: 84/85.
Vurdering
NOK 1 000