Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Jensen, Ulf Valde (1945-)
Komposisjon med figur 1974

Radering, lysmål
42x51
Signert og datert nede t.h.: Ulf Valde Jensen 1974.

Nummerert nede t.v.: 84/85.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 1 000