Friluftsauksjon

Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Kihle, Harald (1905-1997)
Guro rid til ottesong 1973

Fargelitografi, lysmål
41x50
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 73
Nummerert nede t.v.: 22/150

Påtegnet med tittel samt dedikasjon nede på arket.

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Vurdering
NOK 12 000–14 000

Tilslag NOK 13 000