Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Høylasset 1968

Litografi, lysmål
49x57
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle Lito 1968

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 8 000