Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Kihle, Harald (1905-1997)
Apenesgården

Litografi, lysmål
32x42
Signert nede t.h.: Harald Kihle

Påtegnet nede t.h.: Lito. særtrykk. Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering