Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Kihle, Harald (1905-1997)
Stigesteinen

Litografi, lysmål
31x42
Signert nede t.h.: HK

Nummerert nede t.v.: IV/XVIII.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering