Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Nerdrum, Odd (1944-)
Isola

Litografi, lysmål
46x60
Signert nede t.h.: Nerdrum.

Nummerert nede på arket: 98/150.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 10 000