Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Nerdrum, Odd (1944-)
Omfavnelsen

Litografi, lysmål
57x71
Signert nede t.h.: Nerdrum.

Påtegnet nede t.h.: PT.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 16 000