Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Thurmann, Peder Cappelen (1839-1919)
Budeie med får i landskap

Olje på lerret
86x63
Signert nede t.h.: P. Thurmann

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering