Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Algrim, Bjørn G.(1956-)
Kvinne

Olje på lerret
100x60
Signert nede t.h.: Algrim

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00