Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Algrim, Bjørn G. (1956-)
Kvinne

Olje på lerret
100x60
Signert nede t.h.: Algrim

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering