Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Fabrikker

Olje på lerret
63x100
Signert nede t.h.: Aulie

Signert og datert januar 1975, på baksiden av lerretet.

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 6 000