Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Ukjent, kunstner
Elvelandskap i måneskinn

Olje på lerret
54x80
Signert nede t.h.: RJ. Leigh.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 10 000