Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Ukjent, kunstner
Dampskibet Marvel

Olje på papp
23x36
Signert nede t.h.: E Gulbrandsen - Oslo

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 2 000