Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Nupen, Kjell(1955-2014)
Glemt landskap

Litografi, lysmål
38x56
Signert nede t.h.: K. Nupen.

Nummerert nede t.v.: 45/80. Påtegnet med tittel og datert 1983 på baksiden.

Vurdering
NOK 3 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 4 000