Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Nupen, Kjell (1955-2014)
Glemt landskap

Litografi, lysmål
38x56
Signert nede t.h.: K. Nupen.

Nummerert nede t.v.: 45/80. Påtegnet med tittel og datert 1983 på baksiden.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 3 000