Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Pahr-Iversen, Kjell (1937-)
To figurer 1992

Kullstift på papir
70x50
Signert og datert nede t.h.: Kjell Pahr-Iversen 92

Påtegnet med to utydelige ord nede t.v.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering