Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Johannessen, Jens(1934-)
Menneske og maktene II

Litografi, lysmål
61x41
Signert nede t.h.: Jens Johannessen.

Påtegnet nede t.v.: Prøvetrykk orig. lito. Fra 1975.

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00