Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Tveter, Kåre (1922-2012)
Hvite vidder

Olje på lerret
50x100
Signert nede t.h.: Kåre Tveter

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 10 000