Ukjent, kunstner
Figurer i landskap med foss 1810
Olje på mahognyplate
41x54
Signert og datert noe utydelig nede t.v.: D D Pre 1810
Vurdering
NOK 3 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 6 500
Olje på mahognyplate
41x54
Vurdering
NOK 3 000