Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Ukjent, kunstner
Figurer i landskap med foss 1810

Olje på mahognyplate
41x54
Signert og datert noe utydelig nede t.v.: D D Pre 1810

Vurdering
NOK 3 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 6 500