Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Ukjent, kunstner
Figurer i landskap med foss 1810

Olje på mahognyplate
41x54
Signert og datert noe utydelig nede t.v.: D D Pre 1810

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 3 000