Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Baker, Jan(1939-)
Knekten 1988

Litografi, lysmål
62x44
Signert og datert nede t.h.: Jan Baker -88

Påtegnet nede t.v.: Særtrykk Håndk./metallpreg. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 2 500