Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Baker, Jan (1939-)
Knekten 1988

Litografi, lysmål
62x44
Signert og datert nede t.h.: Jan Baker -88

Påtegnet nede t.v.: Særtrykk Håndk./metallpreg. Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering