Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Borchgrevink, Ridley (1898-1981)
Studie av en hest 1951

Blandingsteknikk, lysmål
18x24
Signert og datert nede på midten: Ridley Borchgrevink. - 51

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 2 000