Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Mostøl, Vinje 1950

Olje på plate
28x36
Signert og datert nede t.v.: HS 1950

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen: Mostaul Vinje 1950 Henrik Sørensen.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000