Sørensen, Henrik(1882-1962)
Landskap med hus 1932
Olje på lerret
57x77
Signert og datert nede t.v.: HS 32
Signert og datert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
57x77
Vurdering