Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Landskap med hus 1932

Olje på lerret
57x77
Signert og datert nede t.v.: HS 32

Signert og datert på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering