Kohler, Hans Georg(1963-)
Vannmannen 2002
Akvarell på papir, oppklebet på papp
44x31
Signert og datert nede t.v.: Kohler 02
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
44x31
Vurdering