Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Kohler, Hans Georg (1963-)
Vannmannen 2002

Akvarell på papir, oppklebet på papp
44x31
Signert og datert nede t.v.: Kohler 02

Påtegnet med tittel på baksiden.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering