Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Hestemarken 1983

Litografi, lysmål
29x39
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -83

Påtegnet nede t.h.: Prøvetrykk. Påtegnet med tittel nede t.v.

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 5 500