Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Sitter, Inger(1929-2015)

Litografi, lysmål
43x53
Signert nede t.h.: Inger Sitter

Påtegnet med dedikasjon nede t.v.

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00