Sitter, Inger(1929-2015)
Litografi, lysmål
43x53
Signert nede t.h.: Inger Sitter
Påtegnet med dedikasjon nede t.v.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Litografi, lysmål
43x53
Vurdering
NOK 5 000