Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Sitter, Inger (1929-2015)
Komposisjon 1956

Litografi, lysmål
28x37
Signert og datert nede t.h.: Inger Sittter 1956

Nummerert nede t.v.: 16/20. Påtegnet nede t.v.: t.p.l'a (tirée par l'artiste).

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 5 000