Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Fra Heimdalen 1956

Olje på plate
38x46
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: J Rian Heimdalen 1956

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00