Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Paulsen, Jon Bøe (1958-)
Mot havet 1982

Olje på lerret
50x62
Signert og datert nede t.h.: J B Paulsen 82

Påtegnet med tittel og datert på baksiden av lerretet.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering