Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Komposisjon 1965

Akvarell på papir
25x34
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 65.

Påtegnet med dedikasjon nede t.h.

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 4 000