Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1965

Akvarell på papir
25x34
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 65.

Påtegnet med dedikasjon nede t.h.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering