Uthaug, Jørleif(1911-1990)
Eve 1951
Litografi, lysmål
58x40
Signert og datert nede t.h.: Jørleif Uthaug 1951
Påtegnet nede t.v.: Prøvetrykk. Påtegnet med tittel og dedikasjon nede t.v.
Vurdering
NOK 1 500–2 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 2 500