Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Uthaug, Jørleif (1911-1990)
Eve 1951

Litografi, lysmål
58x40
Signert og datert nede t.h.: Jørleif Uthaug 1951

Påtegnet nede t.v.: Prøvetrykk. Påtegnet med tittel og dedikasjon nede t.v.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 1 500–2 000