Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Moore, Henry (1898-1986)
Sittende figur

Litografi, lysmål
25x31
Signert nede t.h.: Moore

Nummerert nede t.v.: 20/50.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000