Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Moore, Henry(1898-1986)
Sittende figur

Litografi, lysmål
25x31
Signert nede t.h.: Moore

Nummerert nede t.v.: 20/50.

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00