Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Midelfart, Willi(1904-1975)
På gaten 1947

Litografi, lysmål
49x66
Signert og datert nede t.h.: Willi Midelfart 1947

Påtegnet nede t.h.: "lith." Nummerert nede t.v.: 16/250. Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering
NOK 1 500

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 1 500