Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Pahr-Iversen, Kjell (1937-)
To sittende menn 1999

Akvarell på papir
76x57
Signert og datert nede t.h.: Kjell Pahr-Iversen 99

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering