Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Pahr-Iversen, Kjell (1937-)
To menn 1995

Kullstift på papir, lysmål
63x46
Signert og datert nede t.h.: Kjell Pahr-Iversen - 95

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering