Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Pahr-Iversen, Kjell (1937-)
Rytter 1994

Akvarell på papir
75x55
Signert og datert nede t.h.: Kjell Pahr-Iversen 94

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering