Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Zabehlicky, Alois (1883-1962)
Oppstilling med hummer, frukt og blomster

Olje på lerret
73x100
Signert nede t.h.: J. Planer.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 5 000