Willgohs, Jan Erik(1952-)
Olje på lerret
138x170
Signert nede t.h.: Willgohs
Signert og datert 1983 på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Olje på lerret
138x170
Signert nede t.h.: Willgohs
Vurdering