Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Willgohs, Jan Erik(1952-)

Olje på lerret
138x170
Signert nede t.h.: Willgohs

Signert og datert 1983 på baksiden av lerretet.

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00