Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Willgohs, Jan Erik (1952-)

Olje på lerret
138x170
Signert nede t.h.: Willgohs

Signert og datert 1983 på baksiden av lerretet.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering