Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Manessier, Alfred (1911-1993)

Litografi
65x50
Signert nede t.v.: Manessier

Nummerert nede t.h.: 154/175.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 5 000