Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Matisse, Henri (1869-1954)
Sovende

Litografi
45x55
Signert nede t.h.: Henri - Matisse

Utydelig nummerert nede t.h.: 49/50.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 50 000