Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Riis, Bendik (1911-1988)
Bekkesuset i rimslør

Olje på lerret
32x49
Signert nede t.h.: Bendik Riis

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering