Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Bekkesuset i rimslør

Olje på lerret
32x49
Signert nede t.h.: Bendik Riis

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.

Vurdering

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 7 000