Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Kihle, Harald (1905-1997)
Fra hestemarken på Dalen i Telemark

Olje på plate
28x35
Signert nede t.v.: H Kihle

Signert, påtegnet med tittel og datert "(-60)" på baksiden av platen.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 23 000