Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Bergslien, Nils (1853-1928)
Nisser

Akvarell på papir, lysmål
30x21
Signert nede t.h.: N. Bergslien

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 500