Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Eckersberg, Johan Fredrik (1822-1870)
Fra Romsdalen 1850

Olje på lerret
62x79
Signert og datert nede t.h.: JF Eckersberg 1850.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 160 000