Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Eckersberg, Johan Fredrik(1822-1870)
Fra Romsdalen 1850

Olje på lerret
62x79
Signert og datert nede t.h.: JF Eckersberg 1850.

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 160 000