Eckersberg, Johan Fredrik(1822-1870)
Fra Romsdalen 1850
Olje på lerret
62x79
Signert og datert nede t.h.: JF Eckersberg 1850.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 160 000
Olje på lerret
62x79
Vurdering
NOK 150 000–200 000