Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Losen går ut

Olje på lerret
93x120
Signert nede t.v.: C. Krohg

Vurdering
NOK 250 000

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 400 000

Losen nærmer seg en dampbåt med Fred. Olsen flagg malt på skorstenen som ligger og venter.