Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Krohg, Christian (1852-1925)
Losen går ut

Olje på lerret
93x120
Signert nede t.v.: C. Krohg

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 250 000

Tilslag NOK 400 000

Losen nærmer seg en dampbåt med Fred. Olsen flagg malt på skorstenen som ligger og venter.