Krohg, Christian(1852-1925)
Losen går ut
Olje på lerret
93x120
Signert nede t.v.: C. Krohg
Vurdering
NOK 250 000
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 400 000
Olje på lerret
93x120
Signert nede t.v.: C. Krohg
Vurdering
NOK 250 000
Losen nærmer seg en dampbåt med Fred. Olsen flagg malt på skorstenen som ligger og venter.